O nas

Medycyna estetyczna głównym
zakresem naszych usług.


Gabinet Medycyny Estetycznej „Derm – Medica”,to miejsce w którym możesz skorzystać z szerokiej gamy usług w zakresie medycyny estetycznej. Pracujemy na kosmetykach najlepszych marek, nie ma nic ważniejszego dla nas niż Twoje zdrowie, komfort i dobre samopoczucie.


Z myślą o naszych potencjalnych pacjentach ciągle się kształcimy (zdobywając odpowiednie certyfikaty oraz biorąc udział w konferencjach branżowych), śledzimy światowe trendy, dzięki czemu możemy jeszcze sprawniej spełniać ich oczekiwania. Naszym priorytetem jest sumienność, najwyższa jakość usług i profesjonalizm mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej, a także zabiegów kriochirurgii.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to wszystkie te procedury służące poprawie wyglądu, które w naszym przekonaniu powinien wykonywac wyłącznie lekarz z czynnym prawem wykonywania zawodu. Warto o tym pamiętać, kiedy decydujecie się Państwo na zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym czy zabieg likwidacji zmarszczek. W odróżnieniu od podstawowych zabiegów kosmetologicznych, procedury z zakresu kosmetologii estetycznej wymagają głebokiej wiedzy na temat anatomii człowieka i uprawnień lekarskich, jako że zakładają przerwanie ciągłości naskórka podczas wykonywania zabiegu.


Lekarz Rafał Kijek

Lek. Rafał Kijek jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (2002 r.). W 2012 r. ukończył specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.
Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknął się w 2008 roku stawiając pierwsze swoje „kroki” w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Doświadczenie zdobywał u dr Ambroziaka w gabinecie Estederm.
Doktor Rafał Kijek, uwielbia zabiegi manualne z kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, mezoterapię oraz osocze bogatopłytkowe, ponadto cały czas podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

REJESTRACJA TELEFONICZNA
TEL. 783 003 337